Historie

MACHIN GLOBAL s.r.o. je zkušeným provozovatelem internetových obchodů a internetových portálů, jehož historie sahá na samý počátek nového milénia. Za našimi úspěšnými projekty stojí zralý tým kreativních internetových specialistů. Naší dobrou vizitkou jsou prosperující obchody a hojně vyhledávané portály, potažmo koncový spokojený zákazník.

MACHIN GLOBAL s.r.o. je vyspělá stabilní společnost vystavěná na pevných zkušenostních základech. K realizovaným projektům přistupujeme uvážlivě a přísně individuálně. Přes vlastní maximální preciznost a vážnost nám nechybí zdravé nadšení a cit pro vtip. I proto stále platí, že naše práce je našim koníčkem.

Dobře víme, že i ta nejnáročnější řešení mají základ v jednoduchém a přitom dokonalém přístupu. Proto jsme tolik nároční na kvalitu a tolik orientovaní na uživatelskou nenáročnost našich řešení. Prvořadá pro nás totiž vždycky zůstává spokojenost zákazníka. Jen ona odráží náš skutečný úspěch.

Tvorbě a správě internetových stránek a internetových obchodů, vývoji webových aplikací a grafickým návrhům se věnujeme od roku 2001. Našim posláním je prostřednictvím internetu plnit sny svých klientů. A jejich spokojeností si plnit sny své.

Cíle

Cílem MACHIN GLOBAL s.r.o. je vysoce kvalitní globální prezentace námi realizovaných projektů – zábavních či informačních portálů a internetových obchodů. Při výstavbě a provozu internetových obchodů klademe enormní důraz na vizuální kvalitu, použitelnost, dobrou přístupnost a pravidelnou aktualizaci. Kvalita v každém detailu tvoří globálně kvalitní celek. A to je náš cíl.